• Новак
Богатства КАРОЛИНА CJ2012-QDS Писмо Q Цвеќиња Ретро Сини Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12WX16H, разнобојни

Богатства КАРОЛИНА CJ2012-QDS Писмо Q Цвеќиња Ретро Сини Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12WX16H, разнобојни

Rating 
DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Богатства КАРОЛИНА CJ2012-QDS1216 Писмо Q Цвеќиња Ретро Сини Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12wx16h, разнобојни Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од колекција Богатства каролина Монограм-Цвеќиња Ретро Сина. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од категоријата производи На Иницијали На Каролин. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката