• Новак
Ферфилд Алуминиум Ватиран Топлинска Изолација Ткаенина, Злато, 30 Двор Болт

Ферфилд Алуминиум Ватиран Топлинска Изолација Ткаенина, Злато, 30 Двор Болт

Rating 
DEN 183.84

Достапност
Производот е достапен

Модерен и функционален материјал! Прекрасните, ватирани слоеви на специјализиран материјал обезбедуваат топлинска изолациона бариера, одржувајќи ги топлите работи топли, а ладните работи ладни. Облогата исто така штити и измазнува во додатоци и апликации за домашен декор. Одлично за костими за косплеј и Ноќта на Вештерките. Лесно за сечење и шиење. Место чисто. Не пеглајте. Алуминиумска Завртка Од 10 Дворови : Обезбедува топлинска изолациона бариера, одржувајќи ги топлите работи топли, а ладните работи ладни. Облогата штити и измазнува во додатоци и апликации за домашен декор. Одлично за костими за косплеј и Ноќта на Вештерките. Лесно за сечење и шиење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката