• Новак
Аспиратор за девојки Камо пуловер

Аспиратор за девојки Камо пуловер

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Мосичката дабова линија на џемпери со качулка е идеална за секој што сака функционална удобност во студените денови. Безбедносни розови аспиратори комбинираат стил со технологија што ја прави оваа џемпер мора да има на нејзината следна прошетка! Камено -пуловер за камо -ками за дабови дабови, качулка од дабови пуловер со безбедносна розова наредена аспиратор. Двојни манжетни за игла. Содржина на ткаенина : полиестер. Упатства за нега : Машинско миење ладно со слични бои. Само белило на нехлор. Трбајте сув медиум. Не пеглајте. Не исушете чисто.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката