• Новак
Благородна Куќа Нелсон Копче За Крв Тафтувано Тапацирано Клупско Столче, Црвено и Кафеаво

Благородна Куќа Нелсон Копче За Крв Тафтувано Тапацирано Клупско Столче, Црвено и Кафеаво

Rating 
DEN 2863.84

Достапност
Производот е достапен

Оваа кадифена фотелја со скапоцен камен ќе го пренесе вашиот простор за живеење со вистинскиот допир на модерен, безгрижен глам. Благородна Куќа Нелсон Крв Копче Тафтуван Тапациран Клупски Стол, Црвен и Кафеав : Вклучува : Еден (1) Акцентен Стол. Рамка Материјал : Бор, Иверица. Материјал За Нозе : Бреза. Материјал За Тапацир : Кадифе. Состав На Ткаенина : 100% Полиестер. Боја на ногата : Темно Еспресо со Златни Совети. Повеќе Опции За Боја На Ткаенина. Потребно Е Некое Собрание. Димензии на производот : 30,50 инчи длабок x 33,00 инчи широк x 32,00 инчи висок. Димензии на седиштето : 22,00 инчи длабок x 23,50 инчи широк x 18,00 инчи висок. Висина на раката : висока 22,25 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката