• Новак
Викерман 6 Роуз Злато Мат И Сјајот Вител Топката Украс, По Кутија

Викерман 6 Роуз Злато Мат И Сјајот Вител Топката Украс, По Кутија

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Производот е достапен

Викерман 6 " Розово Злато Мат И Сјајот Вител Топката Украс. Оваа ставка има шема на вртење со сјај за да додаде текстура на секој проект за украсување на празници, како и дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво. Вклучува 3 украси по пакување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Сјајот нагласи Мат Финиш. Дупчат и жичен безбедна капа. 3 орнаменти по пакување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката