• Новак
Нејтан Џејмс Патинсон 3-Светла Бања Суета Светло Тела Со Црна Метална Рамка И Тенка Плоча Сенка

Нејтан Џејмс Патинсон 3-Светла Бања Суета Светло Тела Со Црна Метална Рамка И Тенка Плоча Сенка

Rating 
DEN 1023.84

Достапност
Производот е достапен

Светилката За бања Патинсон е модерно светло за суета од 3 светла во средината на векот со три капацитети на сијалицата гарантира дека ќе имате многу светлина за да го осветлите секој простор—над огледалото во вашата бања, преку ѕид од галерија во вашата дневна соба, дури и над прозорец во вашата кујна. Тенки нијанси на плочи во црна завршница на прилепувачи ви овозможуваат да ги покажете дизајнерските светилки по ваш избор (не се вклучени). Плус, нашите суетни светла се со влажна оценка, што значи дека се дизајнирани за употреба во влажни простори, како што се бањи и кујни. Бонус : можете дури и да висат со светилки свртени нагоре или надолу-зборувајте за разноврсност! Опремата за црно осветлување на патинсон има црна метална рамка за држење за да виси во вашата бања над мијалник и да ја користите како огледало во бањата. Светилката е исто така совршена како светлина за задачи над вашата суета и огледало или погоре за да се подготвите наутро. Ова светло за бања има 3 светла што можете да ги закачите со светилките свртени нагоре или надолу за дополнителна разноврсност!. Патинсон тенки нијанси на плочи во мат црна завршница ви овозможуваат да ги покажете дизајнерските светилки по ваш избор (не се вклучени). Предложена Сијалица : Тип Г25 Макс. Моќност : 180 W (60 W по сијалица).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката