• Новак
Нулом Џастин Гроздобер Медалјон Област Килим, 8 '10 12, Беж

Нулом Џастин Гроздобер Медалјон Област Килим, 8 '10 12, Беж

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Потсетувајќи на класичната персиска уметност, овој гроздобер тепих од областа на медалјонот е потресен за да имитира временски изглед. Оваа подна обвивка беспрекорно ќе се вклопи со секој декор од традиционален до боемски за да го заокружи вашиот простор. Направен од издржливи синтетички влакна овој килим е изграден да трае и ќе ја оживее секоја просторија. Создадете го домот што отсекогаш сте го замислувале со нашите теписи погодни за миленичиња и лесни за нега на површина. Нулом Џастин Гроздобер Медалјон Област Килим. Машина Направена. Произведено Во Турција. Материјал : 100% Полипропилен. Поддршка : 100% Латекс. Поставување : Само Во Затворен Простор. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Ходник, Кујна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката