• Новак
Исечен асиметрично здолниште на женски

Исечен асиметрично здолниште на женски

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Нов агол на стил. Земете задебелен поп во боја, додадете асиметрична силуета и имате едно прекрасно здолниште од лажичка. Одете на покраински изглед со потпетици и блејзер или центарот на градот со чизми, чипка Ками и мото јакна. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. 30.13 "Долго. Право, миди здолниште. Хитови на средината на калф. Womenените. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега-вашето одење во потрага по сè што правите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката