• Новак
2BOOM EPBT690K Bluetooth ушите за откажување на бучава со микрофон

2BOOM EPBT690K Bluetooth ушите за откажување на бучава со микрофон

Rating 
DEN 5264.00

Достапност
Производот е достапен

2-те црни уши за откажување на бучава со бучава со микрофон го ослободуваат тренингот. Ослободете се од жици и летајте со овие атлетски уши што одговараат на формата. И, Bluetooth врската е силна до 33 стапки Bluetooth конекција до 33ft. Дизајн на формирање. Квалитет на звук со висока дефиниција. Вграден микрофон за повик без раце. Музика репродукција и разговор до 5 часа. 160 часа време на чекање. Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката