• Новак
Обединети ткајачи Луна Кембриџ потресена тиркизна ткаена полиестерска област килим или тркач

Обединети ткајачи Луна Кембриџ потресена тиркизна ткаена полиестерска област килим или тркач

Rating 
DEN 1280.00

Достапност
Производот е достапен

Убавиот преоден килим со ориентален пресврт ќе додаде елегантен допир на декор на вашата соба. Суптилните тиркизни сини и природни тонови и потресениот дизајн ќе го воздигнат изгледот и чувството на вашиот мебел. Машината го направи полиестерскиот килим со поддршка на јута за долготрајна издржливост и величественост. Дизајнер потресен изглед и чувство со убави бои на тиркизна сина и природна сива боја. Тенко, но издржливо полиестерско предиво со меко чувство. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката