• Новак
Атлетски работи со долг ракав Активно вклопување пакет со јакна со една гради

Атлетски работи со долг ракав Активно вклопување пакет со јакна со една гради

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Атлетски работи женски 1/4 поштенски пуловер нуди ласкави предни плочки, долги ракави и четкани внатре за да останат пријатни. Има спортски исмејувачки врат, ракав Раглан со чувар на брадата. Оваа четвртина Zip Pullover има удобна и затегната ткаенина направена од 90/10 полиестер/спандекс со ракави на џакард со задниот рефлексивен детал за безбедност. Доаѓа во 4 одлични бои оваа сезона. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на S. pullover. Затворање на четвртина патент; исмејувачки врат. Долги ракави на Раглан. Детали за вселенска боја; четкан ентериер. Четкан : 90% полиестер/10% спандекс; Ackакард : 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Pulенски четврт-зим се потсмева на вратот од атлетски дела.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката