• Новак
Гима трпезариска маса постави рустикални биро столици и клупа за складирање кафеава кафеава

Гима трпезариска маса постави рустикални биро столици и клупа за складирање кафеава кафеава

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Нашиот модерно сет на трпезарии со 4 парчиња е идеален додаток на вашиот дом за семејно собирање и пријател со пријател. Доаѓа со пространа маса, голема клупа и 2 ергономски столчиња, овој сет за јадење во кујната им овозможува на 4 лица да седат заедно. Доаѓа со издржлива MDF и цврста метална рамка, овој сет на табели обезбедува висока стабилност и долгорочна употреба. Неговиот индустриски стил може да одговара со различни украси во затворен простор. Исто така, овој модерен сет може да се користи како работна маса во студиската соба и фустан во спалната соба, што може да ги задоволи сите ваши потреби. Покрај тоа, столчињата и клупата можат да бидат затегнати под масата, што е идеално за ограничен простор за живеење. Со еден збор, овој сет за трпезариска маса ви дава практичност и привлечност. Феатуи : Сет за јадење со 4 парчиња вклучува табела, клупа и 2 столчиња. Голема клупа со решетки ги задоволува потребите на складирање и седење. Дизајнот за заштеда на простор одговара на ограничен простор за живеење на USECOLOR : Браун. Материјал : МДФ, челик. Нето тежина : 62 фунти. Димензија на табелата : 43 '' x 27.5 '' x 30 '' (L x w x h). Димензија на столот : 16 '' x 17 '' x 34 '' (l x w x h). Димензија на клупата : 33.5 '' x 14 '' x 18 '' (l x w x h). Максимална тежина капацитет на табела : 200 фунти. Максимален капацитет на тежина на секое столче : 330 фунти. Максимална тежина на клупата : 660 фунти. Пакетот вклучува : . 1 x табела. 2 x столици. 1 x клупа. 1 x настава одговара на семејно собирање на 4 лица : Вклучува пространа табела, 2 столици со голема грб и клупа од 2 лица, овој модерен сет за трпезарии им овозможува на 4 лица да имаат мал состав за разговор и јадење заедно. Ергономскиот дизајн и големото седиште за седење обезбедуваат удобно искуство за седење . Дизајнот за заштеда на простор го подобрува користењето : две столици без вооружени и клупата можат да бидат затегнати под масата без да заземат простор. Исто така, дополнителната решетка под клупата, задоволувајќи ги потребите на седење и складирање. Сè на сè, овој сет на табели е погоден за ограничен простор за живеење . модерен стил совршено се совпаѓа со различни украси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката