• Новак
Чуда На Светот-Постер На Ѕидот На Палатата Потала, 22.375 34

Чуда На Светот-Постер На Ѕидот На Палатата Потала, 22.375 34

Rating 
DEN 206.08

Достапност
Производот е достапен

Ова Трендови Меѓународни Чуда На Светот-Потала Палас Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Чуда На Светот-Потала Палас Ѕид Постер : Врамени Трендови Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката