• Новак
женски чевли со високи потпетици со дебели потпетици се совпаѓаат со едноставна шилеста плитка уста

женски чевли со високи потпетици со дебели потпетици се совпаѓаат со едноставна шилеста плитка уста

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Стил : едноставен. Горниот материјал : овци кадифе. Популарни елементи : дебела пета. Облик на пети : зашилен. Единствен Материјал : Гума. Стил на носење : преку модни дами чевли. Сите натпревар женски чевли. Нови чевли За Возрасни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката