• Новак
Луксузен Чист Сатенски Чаршаф За Кралица Поставен Висококвалитетен Свилен Чаршаф За Домашни Кревети Навлака За Перница Единечен Двоен Вграден Лист Со Еластична Л

Луксузен Чист Сатенски Чаршаф За Кралица Поставен Висококвалитетен Свилен Чаршаф За Домашни Кревети Навлака За Перница Единечен

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Производот е достапен

Детали За Производот. Длабочината : 25см. 1.Ве молиме Внимателно прочитајте и проверете ја големината на деталите пред купувањето. 2.Комплетот за постелнина не вклучува никакви полнила! Без јоргани, без јоргани, без навлака за јорган!. Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката или не сте задоволни со квалитетот, можете да не контактирате и ние ќе ви дадеме задоволително решение. Производи вклучени во секоја големина : . -. САД Двојна Големина 2 парчиња во собата : . 1 парчиња вграден лист 39*79 инчи (90*200см). 1 парчиња навлака за перница 19*29 инчи (48*74см). 120х200см 3 парчиња во собата : . 1 парчиња вграден лист 47*79 инчи (120*200см). 2 парчиња навлака за перница 19*29 инчи (48*74см). Сад Целосна Големина 3 парчиња во собата : . 1 парчиња вграден лист 55*79 инчи (140*200см). 2 парчиња навлака за перница 19*29 инчи (48*74см). Сад Кралицата Големина 3 парчиња во собата : . 1 парчиња вграден лист 59*79 инчи (150*200см). 2 парчиња навлака за перница 19*29 инчи (48*74см). 160х200см 3 парчиња поставете големина : . 1 парчиња вграден лист 63*79 инчи (160*200см). 2 парчиња навлака за перница 19*29 инчи (48*74см). 180х200см 3 парчиња поставете големина : . 1 парчиња вграден лист 71*79 инчи (180*200см). 2 парчиња навлака за перница 19*29 инчи (48*74см). . Луксузен Чист Сатенски Чаршаф За Кралица Поставен Висококвалитетен Свилен Домашен Чаршаф За Перница Еднокреветен Двоен Вграден Лист со Еластична Лента.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката