• Новак
Кетиј-чн Женски Обични Фустани Со Долги Ракави Неправилни Дневни Долги Фустани За Жени Бели, Л

Кетиј-чн Женски Обични Фустани Со Долги Ракави Неправилни Дневни Долги Фустани За Жени Бели, Л

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Секојдневни Фустани Со Долги Ракави Неправилни Дневни Долги Фустани За Женски Пол : Женски Материјал : Полиестерл Должина : Редовен Тип На Јака : О Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневни Прилики : Дневно, Слободно Време, Спорт, Вечерни Забави,Забава Содржи : 1 Х Табела Со Големина на Фустан : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 60см/23.62" Должина : 94см/37.01"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 61см/24.02" Должина : 95см/37.40"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 105СМ/41.34" ракав : 62см/24.41" должина : 96см/37.80"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110см/43.31" ракав : 63см/24.80" должина : 97см/38.19"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 115см/45.28" ракав : 64см/25.20" Должина : 99см/38.98" квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал ОД волнено предиво ЗА Меко И УДОБНО ИСКУСТВО ПРИ НОСЕЊЕ, БЕЗБЕДЕН ЗА КОЖАТА. Долго Здолниште : Покажете ја шармантната фигура додека ги покривате вашите несовршени делови од телото, правејќи да се издвојувате од толпата. Дизајн На Стилот на слободно Време : контрастната лента во боја со тенок стил на здолниште надвор од рамото додава чувство на мода и уникатност на целокупната форма, што е визуелно попривлечно. Применливи Прилики : Погоден За забави, патувања, состаноци, одмор, шопинг, собирање пријатели, секојдневен домашен живот итн. Креативен Подарок : овој фустан може да се даде и како уникатен подарок за вашето женско семејство и пријатели во пролет илиumn.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката