• Новак
Мусуос Женски Секојдневен Комбинезон, Шупливи Долги Панталони Без Ракави Боди

Мусуос Женски Секојдневен Комбинезон, Шупливи Долги Панталони Без Ракави Боди

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Големина(см)tttttt tt t. s t Bust : t86t Hip : t94пресврт : t68t Length : t111. М t Bust : t92t Hip : t100пресврт : t74tlengh : t112. Lt Bust : t98t Hip : t106пресврт : t80t Length : t113. XLt Bust : t104t Hip : t112пресврт : t86tlengh : t114. Големина (инч) tttttt t tt t. s t Bust : t33, 86 t Hip : t37, 01 пресврт : t26, 77 tlengh : t43, 70 . М t Bust : t36. 22 t Hip : t39. 37 пресврт : t29. 13 tlengh : t44. 09 . Lt Bust : t38,58 t Hip : t41, 73 пресврт : t31, 50 tlengh : t44, 49 . XLt Bust : t40. 94 t Hip : t44. 09 пресврт : t33. 86 tlengh : t44. 88 . Спецификација : . Стил : секојдневен. Материјал : мешавина од памук. Тип на шема : лента. Должина на ракавот : без ракави. Декорација : шупливи надвор. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Содржина На Пакетот. 1*Комбинезон Удобен Материјал : Изработен од памучна мешавина,мазен и мек,без мирис,без грижа изгребете ја кожата,носете дише и удобно.Нека поминете одлично лето. Моден Стил : Тркалезен врат, шуплив, лента без ракави,боди со долги панталони,многу лежерен,секси и модерен дизајн,ве прават попривлечни. Погодни Прилики : Совршени За секојдневно, секојдневно носење, забава,плажа,одмор,состаноци,клуб,вокација итн., префрлете се од секојдневно во облекување за неколку минути. Повеќекратна Големина : можеме да обезбедиме големина : SMLXL, и можете да изберете како што сакате.Никогаш не дозволувајте вашата убавина да биде ограничена по големина. Што Добивате : 1*Женски комбинезон.Рачно перење или машинско перење, ве молиме не ја натопувајте облеката во вода долго време, не користете белило со хлор за перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката