• Новак
Р Концепти Комплет За Ротор На Задната Сопирачка

Р Концепти Комплет За Ротор На Задната Сопирачка

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Р1 Концепти Комплет За Ротор На Задната Сопирачка |Ротори На Сопирачките ДИСК ЗА Сопирачките WFPN1-40014 Се-Во-Едно Комплетна Замена На Комплетот За Сопирачки : R1 Концепти комплет за Сопирачки од Серијата e Line доаѓа со (2) ротори на сопирачките со високи перформанси. Ротори На Сопирачките Со високи Перформанси : Изработени Од леано железо Од Г3000 одделение со заштита од 'рѓа за крајна заштита од' рѓа. Изграден имајќи ги предвид спецификациите На О. Е. М, не е потребна модификација. Оем Спецификации : Формулирани со спецификација На леано железо G3000/G11 H18, овие премиум ротори на сопирачките се дизајнирани да одговараат на спецификациите НА OEM за издржливост, сигурност и стабилност. Ненасочен Финиш-Секој ротор е подготвен со ненасочен финиш за да промовира побрз и порамномерен кревет на подлогата за сопирачките на дискот, заедно со потивки и помазни застанувања за подолготрајни, конзистентни перформанси на сопирањето. Одговара Изберете : 1992-2002 ИЗБЕГНУВАЈТЕ ВАЈПЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката