• Новак
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Трилиони Гранат Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Трилиони Гранат Обетки

Rating 
DEN 9727.52

Достапност
Производот е достапен

Фацетиран црвен гранат во форма на трилијан сјае силно во овие трендовски столпчиња. Во 14 каратно жолто злато, дизајнот на корпи со 6 краци прегрнува скапоцени камења од гранат од 6 мм со тежина од 1,84 cttw. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад, овие обетки ќе бидат идеален подарок за оние кои слават роденден во јануари.Метална Тежина : 0,70 Грама Накит Тип : Фино Обликување Тип : Студгендер : женско затворање : Пост И Туркање Назад Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолтадимензии : 6ммгемстоун Детали : Тип : Гранет Месец На Раѓање : Јануари Боја : Редцут : Фацетед Облик : Трилионисе : 6ммвежина : 1,84 cttwquanty : 2 поставување накит : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува Во Бесплатна зелена кутија за подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индија 14 Каратно Жолто Злато, Пост И Притисни Назад, Обетка, Скапоцен Камен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката