• Новак
Хари Потер Момчето Што Живееше Дуксер Со Дуксер-Медиум

Хари Потер Момчето Што Живееше Дуксер Со Дуксер-Медиум

Rating 
DEN 479.20

Достапност
Производот е достапен

Искористете ја магичната моќ да го победите Волдерморт со овој дуксер хари Потер Худи. Прилагодените уметнички дела и дизајнот на текст се отпечатени со употреба на технологија за печатење директно на облека што произведува слика со повисок квалитет и долготрајна боја. Предниот џеб канга на овој дуксер со качулка е совршено место за чување на вашето волшебно стапче. Двојната хауба ќе ве загрее за време на оние зими што ги разладуваат коските во Хогвортс. Мешаната ткаенина од поли-памук го прави ова парче облека За Хари Потер исклучително меко и неверојатно издржливо. Овој џемпер е задолжителен за обожавателите насекаде, бидејќи навистина е колекционерско парче стока Од Хари Потер. ДТГ ГРАФИЧКИ ПРИНТ-графичкиот принт на овој дуксер со качулка хари Потер е создаден со употреба на технологија за печатење директно на облека која произведува висококвалитетна слика со долготрајна боја. ДВОКРЕВЕТНА ХАУБА - овој џемпер има двојна хауба и прилагодлива врвка за влечење што ја заробува внатрешната топлина, одржувајќи ја главата и ушите здрави топли. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНО-Ова парче стока за обожаватели од Хари Потер е официјално лиценцирано и 100% автентично. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - овој дуксер со качулка е направен од 50% памук и 50% полиестер кој обезбедува дишење и удобност за вашето задоволство при носење. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте во ладна вода со облека во боја, исушете ја на ниско ниво, користете само белило што не содржи хлор, не пеглајте ако е украсено и не се чисти на суво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката