• Новак
Мисено Мв702860-Нм Аблитас 60 Слободен Стои Еден Слив Суета Во Собата-Бела

Мисено Мв702860-Нм Аблитас 60 Слободен Стои Еден Слив Суета Во Собата-Бела

Rating 
DEN 14421.28

Достапност
Производот е достапен

Отворената Полица За заштеда На Простор Аблитас Серија Суета За Бања Од Мисено е совршена за сите големини на бањи. Ова елегантно, современо парче е дизајнирано да го издржи тестот на времето, со издржлив композитен гранитен камен и цврста рамка од нерѓосувачки челик. Отворените полици подолу нудат простор за крпи, тоалети, украсни предмети и многу повеќе. Уникатниот интегриран мијалник обезбедува неверојатен, беспрекорен изглед кој е совршен за вашиот декор во модерен стил. Современите комбинации на бои се одлични за надградба на вашиот простор.Вклучени Компоненти : Покриен под 1 - годишната гаранција на производителот, кабинетот за суета од не ' рѓосувачки челик со 1 композитен врв на суета со еден мијалник од природен камен не е вклучен и мора да се купи одделно Карактеристики На кабинетот : Конструиран Од нерѓосувачки челик кој обезбедува доживотна инсталација за стоење без издржливост-суетата седи на подот со ѕидни сидра, обезбедувајќи функционален дизајн собрани врвни карактеристики на суетата : камениот композитен врв за суета вклучува интегриран мијалник изграден од природни камења единечна претходно дупчена дупка за славина секој мијалник има своја правоаголна локација за одвод на работниот простор со еден слив обезбедува Оптимална Можност За Одвод опремен со одвод на прелевање за да помогне да се спречи излевање спецификации на кабинетот : ширина на кабинетот : 59-5/8" (лево надесно)висина на кабинетот : 29-7/8" (горе надолу)длабочина на кабинетот : 19-1/2" (напред кон назад)број на полици : 1ванити врвни спецификации : суета горна ширина : 59-13/16" (левиот раб до десниот Раб)суета горна длабочина : 19-11/16" (предниот раб до задниот раб)број на басени : 1 димензии на сливот на мијалникот : 28-3/8"л х 12-5/8"в x 3-7/8"број на дупки за славини : 1 miseno mv702860-nm. Колекција Аблитас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката