• Новак
ЗА ЈАГУАР ТИП 2006-Црна Цреша Металик JBC Qt База & Јасно Палто

ЗА ЈАГУАР ТИП 2006-Црна Цреша Металик JBC Qt База & Јасно Палто

Rating 
DEN 846.40

Достапност
Производот е достапен

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, квалитетни нијанси и врзива, за да ја направите вашата боја. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден литар боја на база на уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • Еден литар основна боја на палто базирана на Уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • По намалување на бојата за прскање тест на затворен спреј картичка за да се потврди боја натпревар и техника пред аплицирање . • Вклучени упатства За Јагуар. Х ТИП. 2006;2007. JBC2045. Црна Цреша Металик. Еден Квартен Основен Слој и Еден Квартен Проѕирен Слој. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката