• Новак
Машки Антигва Бел Бруклин Циклони Победа Пуловер Худи

Машки Антигва Бел Бруклин Циклони Победа Пуловер Худи

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Овој Качулка За Победа На Циклоните Во Бруклин Од Антигва сигурно ќе ви помогне да се истакнете со Графика На Циклони запечатени со топлина, нанесена на градите. Со качулка, врвка за влечење и џеб од предната торбичка, овој класичен Дуксер Од Циклоните Во Бруклин сигурно ќе ве одржува удобно и пријатно од првата задна врата во сезоната до парадата на победата. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Со качулка. Пуловер. Топлина запечатени графика. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Увезени. Предна торбичка џеб. Материјал : 52% Памук/48% Полиестер. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Ребрести манжетни и полите. Бренд : Антигва. Раглан ракави. Контрастни врвки за влечење и внатрешна хауба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката