• Новак
Тензијата На конецот Е Завршена За Пејачката Со Пердуви 221, 222, 301, -1, 301а Дел # 45871

Тензијата На конецот Е Завршена За Пејачката Со Пердуви 221, 222, 301, -1, 301а Дел 45871

Rating 
DEN 199.68

Достапност
Производот е достапен

Замена Конец Тензија Заврши.Одговара на моделите На Пејачи : 201-1, 201-2, 201К1, 201К2, 201К3, 201К4, 1200-1, 221 Пердув, 222, 223, 299У123, 229У210, 299У230, 301, 301А.Дел Број : 45871 Тензија На Конецот Заврши За Пејачката Пердувест 221, 222, 301, 201 -1, 301А ДЕЛ # 45871.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката