• Новак
Леонел Потпис Кралица Големина Тапациран Панел Кревет Ноктите Трим, Повеќе Бои

Леонел Потпис Кралица Големина Тапациран Панел Кревет Ноктите Трим, Повеќе Бои

Rating 
DEN 2879.84

Достапност
Производот е достапен

Овој Кревет Со Тапациран Панел Со Големина На Кралица Со Потпис На Леонел има современ дизајн на заливот, тафтување со копчиња и украсување на ноктите. Целосно Е тапациран Насловот, Подножјето и Шините се комбинираат заедно за впечатлив изглед кој сигурно добро ќе се вклопи во потребите на вашата спална соба. Целосно Тапациран Наслон. Целосно Тапациран Подножје И Странични Шини. Копче Тафтувано. Наилхед Трим. Достапно во големини На Источниот Крал И Кралица. Вклучени Се 12 Летви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката