• Новак
Бека Козметика Сончев Бронзер, Бали Песоци, 0. Оз

Бека Козметика Сончев Бронзер, Бали Песоци, 0. Оз

Rating 
DEN 588.80

Достапност
Производот е достапен

Со сенка за секој скинтон, овој неутрален бронзер дава топлина со здрав изглед, така што кожата изгледа потонато?никогаш портокалово. Секој бронзер инспириран од плажа има бека?иконска Треперлива Кожа perfector® формула тоа?е направено по нарачка со суптилен трепет, и ги спојува пигментите со течности за да го испорача своето неспоредливо, кремасто чувство. Со сенка за секој скинтон, овој неутрален бронзер дава топлина со здрав изглед, така што кожата изгледа потонато?никогаш портокалово.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката