• Новак
Верте Висок Комп Фалсификуван Клипен Комплет За ХОНДА ЦРФ Р 23444А

Верте Висок Комп Фалсификуван Клипен Комплет За ХОНДА ЦРФ Р 23444А

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Нов Теме Висок Комп Комплет За Фалсификувани Клипови Компатибилен со/Замена за HONDA CRF 250 R (08-09) 23444a**Потврдете го делот што одговара пред да го купите**Спецификации : Опис : Фалсификуван Сооднос На Компресија На Клипот Со Висока Компресија : 13.5 : 1цилиндричен Отвор : 78.000 Дијамант На Клипот : 77.950 Поместување : 250.00 Белешки : Висока Комплет За Компресија На Клипот; 13.5 : 1 Комплет Вклучува : Клип, Прстени, ИГЛА, КЛИПОВИ КОМПАТИБИЛЕН СО / КОМПАТИБИЛЕН СО/ЗАМЕНА за : Хонда Црф 250 р 2008-2009 Комплет За Клип Со Висока Компресија; 13.5 : 1 Комплет вклучува : клип, прстени, игла, Клипови. Ги исполнува Или Надминува Оем Спецификациите за Вклопување и Перформанси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката