• Новак
Четка За Шминка За Очи Fcphome Двојна Глава Апликатор За Сунѓер За Очи Четка За Шминка За Очи Сенки За Сунѓер Четка За Сунѓер За Девојки Четка За Шминка Со Двојна Глава-?

Четка За Шминка За Очи Fcphome Двојна Глава Апликатор За Сунѓер За Очи Четка За Шминка За Очи Сенки За Сунѓер Четка За Сунѓер

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Производот е достапен

Опис 100 ПАРЧИЊА Двоглави Апликатори За Сунѓер За Очи Четка За Шминка За Очи Сенки За Сунѓер За Сунѓер Комичен Апликатор За Девојки Жени (Црна ) Карактеристики Материјал : Гумен памук, латекс. Големина : Околу 7. 50Х0. 50Х0. 50см/ 2. 95Х0. 20Х0. 20 инчи. Овие апликатори за сенки се одлични за нанесување сенки за очи, цртање веѓи, нанесување сјај за лице, четка за усни, апликации за шминка. Пакет Вклучувајќи 100 x Апликатори За Сунѓер Со Двојна глава Лесни За Употреба, двострани четки им овозможуваат да залепат различни бои на сенки за очи, но не и да се мешаат. Овие стапчиња за апликатор за сенки за очи се направени од гумен памук, материјал Од Латекс, издржлив за употреба. Овие апликатори за шминка за очи се мазни, тие не ја оштетуваат вашата рака или кожа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката