• Новак
Женски Моден Спорт Денот На Свети Патрик Печатење Џеб За Влечење Обични Панталони За Суи, Црни, 2XL

Женски Моден Спорт Денот На Свети Патрик Печатење Џеб За Влечење Обични Панталони За Суи, Црни, 2XL

Rating 
DEN 304.00

Достапност
Производот е достапен

Женски Моден Спорт Денот На Свети Патрик Печатење Џеб Со Врвки Секојдневни Панталони За Пот Карактеристики : Моден дизајн, Сосема Нов, квалитетен!Сезона : Есенски Зимски Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Дневен Материјал : Тексас Декорација : печатење Шарена лента : Дебелина На Почвата : Стандардниот Пакет вклучува : 1 Пар Женски Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1cm=0.39 inch) Size USUKEUWaist Hip Length S483464-85cm/25.20-33.46"96cm/37.80"99cm/38.98"M6103668-91cm/26.77-35.83"100cm/39.37"101cm/39.76"L8123872-95cm/28.35-37.40"104cm/40.94"103cm/40.55"XL10144076-99cm/29.92-38.98"108cm/42.52"105cm/41.34"XXL12164280-103cm/31.50-40.55"112cm/44.09"107cm/42.13"XXXL14184484-107cm/33.07-42.13"116cm/45.67"109cm/42.91" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 64-85cm/25.20-33.46"Hip : 96cm/37.80"Length : 99cm/38.98"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 68-91cm/26.77-35.83"Hip : 100cm/39.37"Length : 101cm/39.76"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 72-95cm/28.35-37.40"Hip : 104cm/40.94"Length : 103cm/40.55"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 76-99cm/29.92-38.98"Hip : 108cm/42.52"Length : 105cm/41.34"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 80-103cm/31.50-40.55"Hip : 112cm/44.09"Length : 107cm/42.13"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Waist : 84-107cm/33.07-42.13"Hip : 116cm/45.67"Length : 109cm/42.91" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64-85см/25.20-33.46" Хип : 96см/37.80" Должина : 99см/38.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68-91см/26.77-35.83" Колк : 100см/39.37" Должина : 101СМ/39.76"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 Велика Британија : 12 еу : 38 половината : 72-95см/28.35-37.40" едноставен стилски дизајн. Висококвалитетните материјали траат долго. Денот на свети Патрик.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката