• Новак
Мали Чевли Големина Летни Спортови Рамен Единствен Лесен Лизгање На Еластична Б Боја Блок Полка Точка Лак Девојки Сандали Широк

Мали Чевли Големина Летни Спортови Рамен Единствен Лесен Лизгање На Еластична Б Боја Блок Полка Точка Лак Девојки Сандали Широк

Rating 
DEN 195.52

Достапност
Производот е достапен

Големина : 11 Должина На Влошка : 11см/4.3" Препорачана возраст : 0-6 Месеци САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 19 Погоден За : Големина На Новороденче : 12см/4.7" Препорачана возраст : 6-12 Месеци САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 20 Погоден За : Големина На Новороденче : 13 Инсол Должина : 13см/5.1" Препорачана возраст : 12-18 Месеци САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 22 Погоден За : Детско Лето Деца новороденче детски чевли девојки спортски чевли рамен ѓон лесен Лизгање на еластична ЛЕНТА боја блок Полка Точка Лак Карактеристики : Материјал : Изработен ОД ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ кој е удобен И дише, доволно издржлив ЗА Вашето Секојдневно НОСЕЊЕ. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Дизајн стил : Деца момчиња девојки модни чевли кадифен чевли затворен дом топло и симпатична памучни чевли.Избор на големина : ве Молиме измерете ја должината на стапалото и изберете ја вашата големина според табелата со големини. Широките стапала можеби ќе треба да +1 големина.Сервис : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Искрено ќе одговориме на вашите прашања и ќе ви посакаме среќен шопинг.Одлично за секојдневен, Дневен, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за бебиња.Моден дизајн,!Пол : Унисекс бејбишо горен материјал : Крпа Тип На Затворање : Лизгање На Стил : Секојдневен, Моден, Забава што добивате : 1 пар чевли Летни Деца Чевли За Доенчиња Девојчиња Спортски Чевли Рамен Ѓон Лесен Лизгање На Ластик Лак Со Точки Со Точки. мали чевли девојки големина 5. девојки сандали големина 10. мали девојки патики големина 6. БЕСПЛАТНО враќање : само уживајте во шопинг, ние поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ја сакате оваа Ставка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката