• Новак
Холивудска Фото Архива Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Насловено-Црната Мачка, 1934 Година

Холивудска Фото Архива Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Насловено-Црната Мачка, 1934 Година

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Холивудската Фотоархива претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 13х18, насловено "Црната Мачка, 1934". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Холивудска Фото Архива. Наслов : Црната Мачка, 1934 Година. Врамена Големина : 13х18 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен во Бела Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката