• Новак
Четки За Боја На Вода, # 12, Коса Од Камила, Црна Рачка, По Пакување

Четки За Боја На Вода, 12, Коса Од Камила, Црна Рачка, По Пакување

Rating 
DEN 266.56

Достапност
Производот е достапен

Зашилени четки за тркалезна глава имаат вечераат коса од камила. Беспрекорните алуминиумски ферули се двојно стегнати до рачки од тврдо дрво со стандардна должина. Одлично за акварели и сеопфатно училиште, хоби и занаетчиска употреба. Број 12 четки се 1-1/16" долго. Секое пакување вклучува 12 четки. Продадени како 6 пакувања за вкупно 72 четки. • Фината коса од камила е совршена за употреба во училиште, хоби и занаети • Беспрекорните алуминиумски ферули се двојно стегнати за издржливост • четките Што Се Перат се долготрајни за повторна употреба • Одлични за сеопфатно училиште, хоби и занаетчиска употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката