• Новак
Триколор Папилон Велигден Бела Кујна Пешкир Сет На Крпи За Садови

Триколор Папилон Велигден Бела Кујна Пешкир Сет На Крпи За Садови

Rating 
DEN 399.84

Достапност
Производот е достапен

Комплет Бела Кујнска Крпа Од 2 Крпи за Садови со специфични Уметнички дела Од Папилон од раса. Прославете Го Велигден со Оваа Велигденска Кујна Памучни Крпи. Овој Комплет Бели Кујнски Крпи од 2 Крпи за Садови е од колекцијата Богатства На Каролина Лов На Велигденски Јајца. Прекрасните уметнички дела од еден од нашите уметници го прават ова одличен подарок и одличен додаток на секоја кујна. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук. Секоја бела крпа мери 19 инчи на 28 инчи. Секоја крпа има печатен дизајн на уметнички дела во целосна боја. Машинско перење ладно и суво со тивок оган. Секогаш користете крпа за притискање при притискање на дизајнот. Не користете белило на украсена крпа. Оваа Кујна Памучни Крпи е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Големи Димензии 100% памучни Крпи за Сите Потреби на Вашето Домаќинство направени од силен, висококвалитетен памук за мекост и издржливост. Не користете белило на украсена крпа. Ексклузивно печатење. Можете да ги преклопите овие крпи за садови на вашиот кујнски шалтер, да ги закачите над рачките на машината за миење садови или рерната или да ги користите за украсување на вашите ормари за да и дадете на вашата кујна поживописен изглед. Машина За Перење. Измијте во ладна вода, висат за да се исушат, а не белење. Печатени во Сад. Совршен подарок за водителка, подарок За Денот На Мајката, подарок за дипломирање, подарок за венчавка, подарок за загревање на куќата, подарок за роденден, подарок за одмор или купете комплет за вас. Подароци од папилон, колекционерски предмети Од Папилон, велигденски подароци и колекционерски предмети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката