• Новак
Кратор Мотоцикл Спајк Феринг Завртки Сребрен Шилест Комплет Компатибилен со сузуки ГСХР 750

Кратор Мотоцикл Спајк Феринг Завртки Сребрен Шилест Комплет Компатибилен со сузуки ГСХР 750

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

- ****Спецификации : * * * - Висококвалитетни Завртки За Алуминиумски Шилести-Едноставно Заменете Ги Постојните Завртки За Обложување Со Шилести-Упатства : Не Се Вклучени-Материјал : Висококвалитетна Палка Алуминиум-Боја : Сребрена Состојба : 100% Сосема Нова-Количина : 1 Компатибилен Со 2001 Сузуки гсхр 750 Висококвалитетни Завртки За Алуминиумски Шилести Шипки. Едноставно Заменете Ги Постојните Завртки За Обложување На Залихи Со Завртките За Скокови. Боја : Сребрена. Марка : Krator® Состојба : 100% Сосема Нов. Компатибилен со 2001 сузуки gsxr 750.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката