• Новак
Кадрава Знак Сакана Боја Постер Печатење Од Мелоди хоган # MHPL033C2

Кадрава Знак Сакана Боја Постер Печатење Од Мелоди хоган MHPL033C2

Rating 
DEN 271.20

Достапност
Производот е достапен

Кадрава Знак Сакана Боја 3 Постер Печатење Од Мелоди Хоган (24 х 10) # MHPL033 C2 ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или подарок примач. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Кадрава Знак Сакана Боја 3 Постер Печатење Од Мелоди Хоган # MHPL033 C2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката