• Новак
Женски Невестински Туш Фустан Градиент Цветни Тенок-фит Матурска Наметка Сарафан Долг Макси Фустан

Женски Невестински Туш Фустан Градиент Цветни Тенок-фит Матурска Наметка Сарафан Долг Макси Фустан

Rating 
DEN 563.04

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте во нашата продавница ТЈАНЕК. Направете изјава на вашиот следен настан со нашата прекрасна колекција женски свечени фустани, фустани за забави и коктел фустани. Од елегантни вечерни наметки до шик миди опции, нудиме различни стилови кои сигурно ќе ги свртат главите. Нашите свечени фустани доаѓаат во низа големини и бои, така што можете да најдете совршено вклопување и стил за да одговараат на вашиот личен вкус. Барате нешто класично и софистицирано? Пробајте ги нашите црни или морнарички макси фустани. Сакате да дадете смела изјава? Проверете ги нашите опции за црвено или цветно печатење. Имаме и избор на фустани со плус големина, така што секој може да се чувствува самоуверено и убаво. За полуформални настани, нашите партиски фустани се совршен избор. Изберете од кратки или долги стилови, со забавни детали како џебови, светки или чипка. А за оние меѓу приликите, нашите коктел фустани нудат совршена рамнотежа на елеганција и забава. Без разлика кој фустан ќе го изберете, можете да бидете сигурни дека добивате квалитет и достапност. Нашите цени започнуваат од само 10 долари, а ние нудиме бесплатна испорака по некои нарачки. Плус, со лесно враќање, купувањето совршен фустан никогаш не било полесно. Па зошто да чекаме? Проверете го нашиот неверојатен избор на женски свечени фустани, фустани за забави и коктел фустани денес и подгответе се да дадете изјава на вашиот следен настан. Нема да бидете разочарани! Тијанек Женски Невестински Туш Фустан Градиент Цветни Тенок-фит Матурска Наметка Сарафан Долг Макси Фустан. Големина Табела : Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Должина : 115см/45.28". Карактеристики : Карактеристики : Секојдневен Фустан,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн, Фустан за Печатење. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето, Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : За Целата Сезона Пол : Жени, Девојче, Женски. Повод : Секојдневен, Далиј,Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето, Пролет. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен,Моден. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката