• Новак
Ханес Најважен Женски Резервоар За Памук Топ Длабоко Форте Блу 2XL

Ханес Најважен Женски Резервоар За Памук Топ Длабоко Форте Блу 2XL

Rating 
DEN 639.20

Достапност
Производот е достапен

СУШТИНСКИ КВАЛИТЕТ, СУШТИНСКИ СТИЛ Совршен За секојдневно носење, лежење низ куќата или слоевитост - овој резервоар за жени со средна тежина, памук е достапен во богат асортиман на бои. (Лесен челик е мешавина од памук/полиестер.) Одликувајќи се со помодерна силуета, овој резервоар добро се комбинира со вашите омилени фармерки или шорцеви. Цврстата конструкција со двоен бод во комбинација со ремени со дебелина од 2 инчи го подигнуваат квалитетот на овој женски резервоар. Лесно слоевит под вашата омилена качулка или јакна, овој женски резервоар може да биде со големина за попространо вклопување. Изберете еден или зграпчете ги сите, вашите опции се бесконечни. ХАНЕС НАЈВАЖЕН-Извонреден квалитет и вредност што сте ги очекувале од Ханес. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-Изработени со конструкција со двоен бод и ремени со дебелина од 2 инчи. МОДЕРНО ВКЛОПУВАЊЕ-Се Одликува со вградена силуета. Големина нагоре за попространо вклопување. ТОЛКУ МНОГУ ОПЦИИ-низа избори во боја го прават овој женски резервоар суштински главен плакар. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Изработена од памук Со средна тежина, со отворен крај (Лесен челик е мешавина од памук). МИЕЊЕ ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува миење на овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија. Совршен за секојдневно носење, лежење низ куќата или слоевитост, овој класичен женски резервоар е достапен во богат асортиман на бои, со постојан квалитет што го очекувате од Ханес. 100% памук обезбедува целодневна удобност (бојата На Лесен Челик е мешавина од памук). Врвот на резервоарот без ракави со ремени од 2 инчи. Средна тежина и мека на допир. . Удобното, класично вклопување не е премногу тесно или премногу изгубено.Ленти за вратот и рацете со двојни игли зашиени рабови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката