• Новак
Дуртебеуа Женска Широка Нога Панталони Еластична Половината Долга Широка Нога Панталони Сива

Дуртебеуа Женска Широка Нога Панталони Еластична Половината Долга Широка Нога Панталони Сива

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Женска Плус Големина Ситна Мека Плетена Панталона Со Права Нога Повлечете Ја Еластичната Половина. Опуштеното вклопување и лесниот дизајн на влечење го прават стилот ветре. Еластична половина, странични џебови. Удобна, секојдневна и се што е лесно, оваа панталона за повлекување е направена во мека плетена ткаенина со многу давање. Опуштеното вклопување ги прави совршени за секојдневно носење. женска плус мода која е ласкава, женствена и уникатна. Дуртебеуа е совршена мешавина на мода, вклопување и удобност, сите изречно направени за облини. Ткаенина ткаенината од панталони со висок струк и широки нозе е исклучително мазна и лесна. Еластичниот дизајн на половината е погоден за повеќето фигури. Дизајнот со висок струк покажува долги нозе и прави нозе. Ткаенина што дише ја фитили влагата и потта за целодневна удобност. ШИРОКИТЕ НОЗЕ користат женски еластични панталони за половината, широки нозе, дишат, ги ослободуваат двете нозе. Мека и лесна, погодна за пилатес, спорт, одмор, плажа, спиење и релаксација дома, јога, патувања, спортови на отворено и секојдневно носење. ЏЕБНИОТ ДИЗАЈН користи женски широки панталони за нозе, висок струк, два странични џебови, лабав, уникатен широк појас, многу поудобен на половината. Џебот на женските јога панталони е доволно длабок за складирање мобилни телефони, клучеви и картички за лесен пристап. Рацете може да се вметнат во џебови за да се избегне срам. ПОВОД Женските Палацо Панталони со висок струк, комбинирајќи ја модата со спортови за одмор и дневен стил, создаваат разноврсен стил на лабави панталони. Можете да го совпаднете со секој врв кога купувате, излегувате, работите или шетате дома. Може да се користи и како лабави панталони со спортски врв за време на спортот. ИЗМИЈТЕ И ЗАШТИТЕТЕ ги краевите Измијте сами во ладна вода / исушете на ниска температура / не пеглајте. Рачно перење / машинско перење, брзо сушење, без собирање после миење. Закачете / легнете рамно за да се исуши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката