• Новак
Модар Патлиџан Слива Елек И Вратоврска Костум Во Собата Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7

Модар Патлиџан Слива Елек И Вратоврска Костум Во Собата Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7

Rating 
DEN 584.80

Достапност
Производот е достапен

100% Сосема Нови 4 Парчиња Комплет Елек Во Сатенска Боја, Вклучително И Во овој оглас : Кошула, Панталони, Карактеристики : 5 Колекција На Бои долгата бела кошула е изработена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.100% Сатенски Елек. Сатенски Покриени Копчиња за Затворање. Сатенската Ткаенина се користи и на задниот дел од елекот координирани панталони во боја, скриен патент за мува напред, јамки за ремени и прилагодлив еластичен појас во внатрешноста на половината. На секоја страна од панталоните има аголни џебови и два закопчани џебови за заварување на грбот. Забелешка : панталоните со големина на бебе и дете (S M L XL 2 T 3 T 4 T) немаат патент за мува и јамки за појас, само еластичен појас.Вклучена е координирана сатенска вратоврска во боја.Нашата продавница го носи истиот стил со следната боја, ве молиме кликнете на секоја слика на бојата што ја сакате.Бои : Зелен Чај, Морнарица, Сенф, Шампањ, Корали, Кафеава, Слонова Коска, Модар Патлиџан, Темно Сива, Златна, Жолта, Црвена, Црна, Бела, Сребрена, Кралска Сина, Виолетова, Јоргована, Тиркизна, Фуксија, бургун 4 парчиња Модар Патлиџан Елек Од Слива И Комплет Костум За Бебе Момче Дете Дете Униформа С-7.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката