• Новак
Адесо Џесика Маса Светилка, Брусен Челик

Адесо Џесика Маса Светилка, Брусен Челик

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Елегантен, но модерен изглед кој е совршен за канцеларија или дневна соба, Столната Ламба Еѕѕесика го носи вашиот простор на следното ниво. Во млечно бело стакло се сместени две светилки за максимална излезна светлина. Едноставен ротационен прекинувач се наоѓа на база во форма на купола што ја вклучува и исклучува светилката. Составена од четкан челик завршен метал, оваа светилка зрачи со елегантен, модерен стил. Сијалицата не е вклучена. Декор Столна Ламба : елегантен, но модерен изглед кој е совршен за канцеларија или дневна соба, Столната Ламба Еѕѕесика го носи вашиот простор на следното ниво. Во млечно бело стакло се сместени две светилки за максимална излезна светлина. Модерна Светилка : едноставен ротационен прекинувач се наоѓа на база во форма на купола што ја вклучува и исклучува светилката. Составена од четкан челик завршен метал, оваа светилка зрачи со елегантен, модерен стил. Сијалицата не е вклучена. Уникатен Дизајн : Елегантни дизајни и висококвалитетни материјали се здружуваат за да донесат модерен амбиент во вашиот дом. Разноврсна Употреба : Додадете функционален, но стилски акцент на која било површина во вашиот дом со Светилки За Маса Адесо. Ова светло за маса е идеално за ноќни маси, маси за конзоли, странични маси или осветлување на работната површина. Спецификации на производот : 20 во. висина, 11 во. дијаметар сенка, брусен челик финиш, млечно бел опал стакло купола сенка, двојно приклучоци држат две светилки, удобен вклучување/исклучување ротирачки прекинувач на база, овој производ за осветлување Е наведен ЕТЛ, што значи дека е тестиран и одобрен за исполнување на владините регулирани безбедносни стандарди за САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката