• Новак
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

* Оем Стил * Дајте му на вашиот далечински управувач дотерување и 5-годишна Батерија На Дурацел * Едноставно поминете во постојната електронска и излезете со сосема нов изглед НА далечински СПЕЦИФИКАЦИИ, * Име На Бренд : ДУРАЦЕЛ * Боја : ЦРНА * Клучен Број : Мопар ИЈЗ-КО1Ц 5-Копче Фобик Случај * Клучен Тип : Автомобилска * Материјал : ПЛАСТИКА * Компатибилност На Моделот : МОПАР * Број Во Пакет : 1 пк * Страни : Двострано * Стил : Обновување Китаднапредно ДАЛЕЧИНСКИ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката