• Новак
Мотеги Алуминиум Раб Г-дин 17х8ин Сатен Црна Завршница, МР14778057738

Мотеги Алуминиум Раб Г-дин 17х8ин Сатен Црна Завршница, МР14778057738

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси. Поттикнати од иновациите во мотоспортот и инспирирани од културата на подесување, создавајќи дизајни на тркала кои го спојуваат најдоброто од двата света за JDM и евро автомобили од повеќето модерни генерации. Секој од нашите стилови е премногу дизајниран за да обезбеди водечка сила во индустријата, најмали можни тежини и беспрекорна врска со вашиот уникатен стил. Бидете оригинални. Motegi Алуминиум Раб MR147 CM7 17 X8in Сатен Црна Завршница, Mr14778057738 Број На Модел-Mr147 CM7 Производител Број На Дел-Mr14778057738 Шема на Завртки - 5x112 Офсет - 38 mm Заден Простор-6.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката