• Новак
Вајонгтао Женски Класичен Лесен Јакна Печатени Палто Џеб Патент Ветробран Бомбардер Јакна Вино

Вајонгтао Женски Класичен Лесен Јакна Печатени Палто Џеб Патент Ветробран Бомбардер Јакна Вино

Rating 
DEN 530.24

Достапност
Производот е достапен

Женски Обичен Моден Печатен Џеб Со Патент Врвен Слој. Карактеристики : . Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. со вашите омилени шорцеви,хеланки,тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Изработена е од материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Сезона : umn/Зима. Пол : Жени. Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода,Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц жени врвот. Материјал : висококвалитетен полиестер. Лесните врвови се пријателски за кожата, меки, мазни, еластични, дишат, стилски и удобни за носење. Карактеристики : Женска мото моторџиска бомбер јакна, секојдневен капут со долги ракави, врв со патент, моден краток капут со џебови. Симпатичната бомбер јакна може да го покаже вашиот сопствен стил. Повод : Погоден За секојдневниот живот, излегување, патување, запознавање, шопинг, работа, одмор, црква и други активности, погоден за ладно време воumn и зима. Натпревар : оваа класична бомбер јакна е совршена за секојдневен изглед со основна маичка и фармерки. Погоден за соодветна облека во текот на целата година. Совети : Измијте Препорачано Со Ладна Вода, Не Избелувајте, не впивајте долго време,Закачете Или Исушете Ја Линијата, Измијте со слични бои. Ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 64см/25.20".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката