• Новак
Каролини Богатства SS8229LCB Cairn Terrier Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, повеќебоен

Каролини Богатства SS8229LCB Cairn Terrier Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, повеќебоен

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

Каролини Богатства SS8229 LCB Cairn Terrier Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични Керн териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката