• Новак
Дизни Замрзнати-Дуо Ѕид Постер, 22.375 34

Дизни Замрзнати-Дуо Ѕид Постер, 22.375 34

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Овој Тренд Меѓународен Дизни Замрзнати 2 - Дуо Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Дизни Замрзнати 2-Дуо Ѕид Постер Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката