• Новак
Жени Обични Памучни Шорцеви Удобни Еластични Шорцеви За Нозе Со Широк Струк Панталони Лето Се Повлекуваат Кратко За Дишење Со Џебови

Жени Обични Памучни Шорцеви Удобни Еластични Шорцеви За Нозе Со Широк Струк Панталони Лето Се Повлекуваат Кратко За Дишење Со

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Летен Обичен Памук И Коноп Со Цврста Боја Широка Нога Shorts Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате попогодно4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Многу кул за носење,.Пол : Женска Сезона : четири сезонски прилики : Дневен Стил : Мода, Каузалност : Стандардниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони и П1 : дали Оваа Панталона е верна на големината? А1 : Да, работи мало,ве Молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини. П2 : каков материјал од овие женски Панталони? А2 : Изработен Од Полиестер,Памук,Лен, многу мек и пријателски за кожата материјал, пријатен и удобен. П3 : колку е дебел/ тежок? А3 : тоа е лесен. И совршено се вклопува. П4 : дали има лош мирис или ве чеша? А4 : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се. П5 : дали е иста боја како на сликата? А5 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. П6 : како да го исчистите? А6 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Водич за големина и перење : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред да нарачате.Машина За Перење/Миење Раце. Препорачано миење раце, избегнувајте употреба на белило. ● Материјал : Дише, Лесен, Погоден за Кожата. Се чувствуваат Добро Да Се Носат За Дружење Ден-За-Ноќ. + Прилика : Погоден За Носење Во Многу Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Домот, Излегувањето, Одморот, Работата, Викендот, Празникот, Секојдневниот, Состанокот, Прошетката по Вечерата, Пикникот и Секое Време Во Пролет, Лето, Fall и Рана Зима. Можете Да Ги Носите како Пижами или Спортски Тренингот Јога панталони. ● Натпревар : Лесно Можете Да Го Облечете Со Црна Маичка и Чизми, Сандали Со Врвки или Да Го Облечете Со Елегантна Блуза и Потпетици. Кога Излегувате Или Работите, тоа ќе ве Направи Грациозни. товарни панталони женски спортски панталони женски јога панталони широки панталони за жени ленени панталони за женски женски панталони кожени панталони за жени зелени панталони за жени капри панталони за жени женски карго панталони породилни панталони палацо панталони за жени црни панталони за жени шорцеви за жени моторџиски шорцеви женски шорцеви за вежбање женски шорцеви за теретана женски шорцеви за жан шорцеви за мајчинство женски шорцеви за пливање женски шорцеви за спортски шорцеви за жени кои трчаат шорцеви за жени моторџиски шорцеви за жени шорцеви со висок струк со висок струк женски женски шорцеви за лето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката