• Новак
Гумени Штитници од кал со Предна Или Задна Текстура, Изберете Форд Ф-150, Линколн Марк ЛТ, Клапи Одговара изберете: 2004 - ФОРД Ф150

Гумени Штитници од кал со Предна Или Задна Текстура, Изберете Форд Ф-150, Линколн Марк ЛТ, Клапи Одговара изберете: 2004 - ФОРД

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Текстурирани Гумени Штитници за Кал 3/8" дебели, рециклирани гумени клапи штитат со вистинска количина на флексија. Плочите од нерѓосувачки челик со висок лак и 18 мерачи се спротивставуваат на корозијата и додаваат стил. Тешкиот дизајн го продолжува животниот век на телото со отклонување на карпите и другите остатоци. Текстурираната гумена површина крие гребнатини и гребнатини за одржување на чиста завршница. Лесен за инсталирање со вклучен хардвер за монтирање отпорен на корозија. Челичните држачи со висока јачина имаат издржлив финиш на црн прав. Ограничена доживотна гаранција (едногодишна завршница, едногодишни делови).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката