• Новак
&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Powerport Филтер За Воздух: 2008-HUSQVARNA KTM КТ-6908

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Powerport Филтер За Воздух: 2008-HUSQVARNA KTM КТ-6908

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Производот е достапен

К 2016-2019 ХУСКВАРНА 701 Супермото; 2009-2019 Ктм 690 RУРО Р; 2012-2019 КТМ 690 СМЦ Р; 2008-2011 Ктм 690 Endуро; 2008-2011 КТМ 690 СМЦ КРАЈНА ДОЛГОВЕЧНОСТ : ограничена доживотна гаранција За замена На акции К&n филтри за воздух-се применуваат ограничувања. ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : Најсовремените медиуми за филтрирање на воздухот се дизајнирани да ги зголемат коњските сили и забрзувањето, како и да ги подобрат вкупните перформанси на моторот. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Претходно подмачкана и подготвена за инсталирање. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашиот мотоцикл или АТВ за брзи придобивки од перформансите. ЦВРСТА КОНСТРУКЦИЈА : Филтрите ЗА Воздух К&Н се произведуваат со издржливи, врвни материјали и најсовремени методи за изградба за да траат цел живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката