• Новак
Ступел Индустрии Модерни Смели Разновидни Чадори Графичка Уметничка Галерија Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн Од Зивеи Ли

Ступел Индустрии Модерни Смели Разновидни Чадори Графичка Уметничка Галерија Завиткано Платно Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн

Rating 
DEN 1055.84

Достапност
Производот е достапен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Димензии : 30 х 1,5 х 30 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 Х-Големи : 30 х 1,5 х 30 Преголеми : 36 х 1,5 х 36. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Уметничкото Дело Се Однесува На : Модерно; Чадор; Сликарство. Дизајн Од Зивеи Ли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката