• Новак
Национална Компанија За Дрвја Вештачка Претходно Осветлена Тенка Елка, Бела, Ела Од Кингсвуд, Бели Светла, Вклучува Штанд, 7. Нозе

Национална Компанија За Дрвја Вештачка Претходно Осветлена Тенка Елка, Бела, Ела Од Кингсвуд, Бели Светла, Вклучува Штанд, 7.

Rating 
DEN 870.24

Достапност
Производот е достапен

Трансформирајте го вашиот дом во зимска земја на чудата со Претходно Осветлена Вештачка Елка на Националната Компанија за Дрвја. Оваа Ела Од Кингсвуд е висока 7,5 стапки и има основа со дијаметар од 30 инчи, создавајќи потенок профил и ја прави подобра опција за оние со ограничен простор. Пријателите и семејството ќе се восхитуваат на тоа како дрвото внимателно ги имитира оние надвор. Направен да изгледа и да се чувствува жив, зачудувачкиот реализам на дрвото е дефиниран со неговото големо внимание на деталите, со стотици индивидуално изработени врвови на гранки што ги сочинуваат широките гранки со полно тело што создаваат простор за вашите светла и украси. Дрвото е дизајнирано со систем на гранки со шарки што им овозможува на гранките да се лулаат надолу за брзо и едноставно поставување и повторно да се преклопат за лесно складирање. Одвојте 45-60 минути по склопувањето за правилно обликување на дрвото со лупење на гранките и раздвојување на врвовите за да им дадете на гранките пополн изглед. Ова фантастично празнично дрво е нанижано со 350 бели УЛ светла пред пакувањето и вклучува цврста, метална основа за поудобно поставување. Светлата работат поединечно, па ако леќата на сијалицата не е испукана или скршена, светлосниот сет ќе продолжи да свети, освен за сите поединечни светилки што не работат. Пред да го облечете дрвото во треперливи светла и блескави украси, размислете да го ставите во дневна соба или трпезарија каде што може да се гледа од повеќе агли и не блокира никакви влезови. Изградено со цврсти, висококвалитетни материјали и хипоалергични игли отпорни на оган, ова дрво е изградено за да донесе празнично расположение во годините што доаѓаат. Во Националната Компанија За Дрвја, ние се стремиме да создадеме Висококвалитетни новогодишни украси кои ќе ви помогнат да го трансформирате вашиот дом за да можете да продолжите да го правите секој празничен момент магичен. Претходно осветлени со 350 јасни светла. Големина на сијалицата : мини. 1075 совети. Зелен оловен кабел. Молив профил дрво. Шарки гранка изградба. Светлосните комплети на дрвото се НАВЕДЕНИ ЗА внатрешна или надворешна употреба, но самото дрво се препорачува само за внатрешна употреба. Ако изгори една сијалица, остатокот ќе остане запален. 4-парче лесно склопување (вклучувајќи штанд). Димензии : 7,5 ' висока (од основата на штандот до врвот на дрвото). 30" основен дијаметар (во најширока точка). Материјал(и) : пвц, метал, стаклени светилки и жица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката